Kaelarihm Fairy Tail Valley, roheline

Käbidest ja päikesekiirtest tulvil kodutee, mis lookleb mööda kuuseokkalõhnalisi metsatukkasid.   
Lisa ostukorvi
40 €
Eestimaa looduse värvides kaela- ja jalutusrihmade kollektsioon Biothane'st, mida oleme kaunistanud meile nii omaste punutistega. Mis on Biothane? Oma väljanägemiselt nahka imiteeriv materjal, mis on kulumisele vastupidavam, kergemini puhastatavam ja kordades tugevam kui nahk. Samuti on see materjal saadaval väga erksates, tuhmumiskindlates ja sügavates värvides. Loe lähemalt Biothane'st SIIT.

Vali Fairy Tail Valley kuuseokkalõhnalistest metsatukkadest inspireeritud roheline, kui Sina ja Sinu neljajalgne olete stiilsed, enesekindlad ja alati heatujulised. Roheline on uudsuse ja värskuse värv, seda leidub meie ümber lõpmatutes alatoonides. Roheline on märk edasiminekust, edust ja elutarkusest.  

Ostes oma lemmikule Biothane materjalist kaelarihma, uuri alati tähelepanelikult, kas kaelarihm säilitab oma ümara kuju ka puhkeasendis. Kuna Biothane materjal on 2.5mm paksune ja oma olemuselt tihke, võivad paljud turul pakutavad valmistooted hoida tilgakujuliselt koera kaelast eemal. Lisaks sellele, et see pole silmale ilus, võib selline kaelarihm olla koerale ka ebamugav. Selleks, et kaelarihm saaks kaelas olles vabalt liikuda, peab see kogu oma ulatuses hoidma võrdset kaugust koera kaelast ehk olema ringikujuline. 

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Meie kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga.