Tarneinfo

Aeg.

Vastutustundlik tootmine tagab keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted, mistõttu valmistatakse Will Sniff veebipoes müüdavad tooted tellimuse alusel. Sinu poolt tellitud kauba anname postiasutusele selle lähetamiseks üle 1-10 tööpäeva jooksul, (va eritellimuslik kaup või kui ei ole kokkulepitud/märgitud teisiti) pärast tellimuse kinnitamist. Tellimuse kinnitame makse laekumisest alates. 

Mõeldud Sinule. 

"Üheksa korda mõõda, üks kord lõika." Oleme iga kollektsiooni juures väljatoonud standardsed suurused, kuid need ei ole kivisse raiutud. Mis sobib ühele, ei pruugi teps mitte sama hästi sobida teisele ja vahel peitubki just unikaalsuses toote võlu. Teeme rõõmuga Sinu poolt väljavalitud mõõtudes ja värvides eksemplare. Kuna erilised soovid nõuavad erilist lähenemist, võib tarneaeg eritellimuste korral pikeneda kuni viis tööpäeva

Tarne.

Tarnime oma toodangut Itella SmartPOST-i ja DPD PICKUP pakiautomaatide vahendusel või "uksest-ukseni" kullerteenusena Sinu poolt valitud sihtkohta. Kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud saad tasuda ostu sooritamisel. Kui oled ostukorvis valinud valede mõõtmetega tarneviisi, teavitame Sind sellest kirjalikult ja vajadusel palume suurenenud tarnekulude eest vajaliku summa juurde tasuda.

Saadetiste tasud Eestis.
PAKIAUTOMAADID

Itella SmartPOST pakiautomaati sõltuvalt paki suurusest:       
S 12cm*36cm*60cm 2.90 EUR      
M 20cm*36cm*60cm 3.70 EUR       
L 38cm*36cm*60cm 4.90 EUR      
XL 60cm*36cm*60cm 6.50 EUR
Smartposti pakiautomaatide asukohad leiad SIIT

DPD PickUp pakiautomaat sõltumata paki suurusest:
 XS-L  max 37cm*40cm*60cm, max 20kg 2.90 EUR      
DPD pakiautomaatide asukohad leiad SIIT

KULLERIGA KOJU VÕI TÖÖLE
Cargobus/DPD kuller sõltuvalt paki suurusest:        
 XS-S saadetis kuni 3kg: 6.90 EUR        
 M-L saadetis 3kg-10kg: 8.90 EUR        
 XL-XXL saadetis 10kg-31,5kg: 10.90 EUR
ISE PAKILE JÄRELE TULLES 0 EUR.
Kui valisid ostu sooritades tarneviisiks ise järele tulemise, siis oota ära meie teavitust sellest, et Sinu pakk on üle andmiseks valmis. Seejärel kima ruttu meie juurde. Leiad meid Tallinnast ja Võsult. Väljastuspunktide asukohad:

Kalda 7, Tallinn 11625
E-R 9:00-16:00 
Tulles linna poolt sõida kortermajadest niikaua edasi, kuni lõppevad betoonaiad. Sisene võrkaiaga hoovi, kus asub helesinise katuseäärega suur laohoone. Sealt edasi peaks Sinu tee viima Floorini siltide järgi maja taha. Floorini ukse ette jõudes, oled jõudnud õigesse kohta. Palun helista meile!

Aasa 10, Võsu 45501
Aeg kokkuleppel.

Saadetiste tasud mujal maailmas. 

Armastus ei tunne vahemaid. Kui leidsid meie e-poest selle õige ja meelepärase toote, kuid oled hetkel Eestist ära, siis saadame Sinu paki just sinna, kus Sa parasjagu oled. 

Anna meile teada täpne aadress, kuhu sooviksid pakki saada. Peame oma kirjatuvidega nõu ja leiame selle võimaluse, et saaksid muretult Will Sniff tooteid ka välismaale tellida.