Meist

Eelistus

Will Sniff armastab kodulähedust, mistõttu valime ja hangime oma tooraine Eestile võimalikult lähedalt eelistades alati kohalikku või Euroopast pärinevat algmaterjali.
Loodus

Teeme materjalide väljalõikeid erilise täpsusega ning kasutame tootmisprotsessis ülejäänud algmaterjali kõrvaltoodangu loomiseks. Meil on ainult üks koduplaneet, hoiame seda.
Unikaalsus

Mis sobib ühele, ei pruugi teps mitte sama hästi sobida teisele ja vahel peitubki just ainulaadsuses toote võlu. Teeme rõõmuga Sinu poolt väljavalitud mõõtudes ja värvides eksemplare.

Nuuskimise võlu
kodumaises ilus.

Will Sniff eesmärk on pakkuda Eestimaa lemmikutele ilusaid tooteid mugavuses grammigi järeleandmist tegemata. Iga Will Sniff toode on ilus omal erilisel moel. Just nagu me kõik! Ja igal tootesarjal on päris oma lugu. Just nagu meil kõigil!

Logo armastusest

Kui oli valmis mõte luua eestimaine luksuslik lemmikloomabränd ja uuele tegelasele sai ka väikese vimkaga nimi ära pandud, tuli luua logo, mis kätkeks endas nimele kohast tegevust ja armastust-armastust-armastust lemmikute vastu.

Süda südamega südames meenutamas nuuskimiseks vajalikku nina.

Ilus. Lihtne. Will Sniffile nii omane.

Lugu armastusest

Meie Will Sniff on alati rõõmsameelne, väleda taibuga, hea huumorimeele ja suure südamega nuuskmõmmik. Kas tahaksid Will Sniffi päriselt näha? Mine kikivarvul kööki, võta hiirvaikselt kapist krõpsupakk või šokolaaditahvel, suundu tagasi diivanile ja istu. Sea ennast rahulikult ja mugavalt sisse. Oled valmis? 1-2-3!! AVA PAKK!!! Kas kuuled? Keegi nuusib. Kiire ringutus. Nuusib veelkord. Küünteklõbin parketil ja murdosa sekundiga on üks märg ninake Su süles. Will Sniff on leitud! Ekspeditsioonis osalemise eest on ta vähemalt ühe maiuspala ära teeninud. Armastus käib kõhu kaudu. Bon appetit!

Unista suurelt.

Vastutustundlik tootmine tagab keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted. Oleme iga kollektsiooni juures väljatoonud standardsed suurused, kuid see ei ole ammendav loetelu, sest vahetevahel peitub toote võlu selle ainulaadsuses. Teeme rõõmuga eritellimuse alusel just Sinu poolt väljavalitud mõõtudes ja värvides eksemplare. Selleks pane oma mõtted "kirja" ja saada need meile Sulle sobivas suhtluskanalis.


Hoiame üksteist.

Kogu meie tootmisprotsess on ülesehitatud põhimõttel: "Üheksa korda mõõda, üks kord lõika." Kohtleme soetatud algmaterjale austusega, vajadusel ladustame neid heaperemehelikult ning teeme igale valmistootele omaltpoolt pai enne, kui need Sinu poole teele paneme. Ainult nii saame olla kindlad, et meie toodete jõudmine oma päriskodudesse toob endaga kaasa rõõmu ja headust.

Uhket kandmist!
NUUSKIMISENI, Amigos!
-Will Sniff-


Shoppama!