Käevõru Fairy Tail Valley

See kooslus ei jää märkamata! Oleme loonud käevõru, mis täiendab ja sobitub ideaalselt Fairy Tail Valley kaela- ja jalutusrihmaga.
DIY - värvipaletist valitud värv kirjuta ostukorvis "Tellimuse täpsustuse" alla.
Lisa ostukorvi
20 €
Eestimaa looduse värvides mugava trukk-kinnitusega käevõrud Biothane'st, mis tagavad "perfect match" efekti ajal, kui Su lemmik kannab uhkusega Fairy Tail Valley kaela- ja jalutusrihma. Mis on Biothane? Oma väljanägemiselt nahka imiteeriv materjal, mis on kulumisele vastupidavam, kergemini puhastatavam ja kordades tugevam kui nahk. Samuti on see materjal saadaval väga erksates, tuhmumiskindlates ja sügavates värvides.

Telli just endale sobilik käevõru.
Mida mugavamalt istub käevõru Sinu käsivarrel, seda tihemini Sa seda kannad. Mida tihemini Sa Fairy Tail Valley käevõru kannad, seda õnnelikum on Su lemmik ja muidugi ka meie. Täiuslikuks õnnevalemiks on siinkohal personaalselt Sulle loodud käevõrud. 

FAIRY TAIL VALLEY punutisega käevõru laius: 1.9cm

Pikkus: mõõda ära oma käsivarre ümbermõõt sellest kohast, kuhu käevõru tavaliselt asetad. Hoia mõõdulinti just nii pingul, kui tugevalt ümber käe soovid, et käevõru ennast hoiaks. Saadud tulemus kirjuta OSTUKORVIS "Tellimuse täpsustuse" juurde.  

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Meie käevõrude hind ei küsi Sinu käsivarre ümbermõõtu.