Kangast pesa BARON, kuusevõrse roheline

Tugevast mööblikangast klassikaline pesa nii koertele kui ka kassidele. Saadaval suuruste vahemikus XS-3XL. 
Lisa ostukorvi
Paljud lemmikloomad magavad sõna otseses mõttes pool oma elust maha. Koerad magavad keskmiselt 12-18 tundi ööpäevas ja kassid koguni 16-20 tundi. Seetõttu on mugaval magamisasemel oluline roll hea tervise ja õnneliku elu valemis.

Will Sniffi kangast pesa BARON on õmblusmasinatel käsitsi õmmeldud vastupidavast ja kriimustuskindlast mööblikangast. Just sellest samast mööblikangast, millest tehakse ka inimestele mõeldud diivaneid ja tugitoole. Tihe mööblikanga struktuur takistab mustuse kangasse imendumist, mistõttu piisab selle igapäevaseks puhastamiseks niiske lapiga ülekäimisest. Sisepadja saab eemaldada ja lahtisest mustusest puhtaks raputada. Kui pesa on tugevalt määrdunud, võib seda pesta pesumasinas 30°C käsipesuprogrammiga. Mitte tsentrifuugida. Kattekangas ei ole eemaldatav. 

Pesa täidiseks on kõrge deformatsioonikindlusega purustatud polüuretaanvaht. Polüuretaanvahu purustamine muudab pesa pehmemaks, õhulisemaks ning voolitavamaks, mis võimaldab lemmikul paremini mugavat magamisasendit võtta. Oled näinud koera, kes enne pikali heitmist pesas muudkui tammub, küll ühtepidi ja siis teistpidi? Seda tehes kohendab koer oma voodit. Purustatud polüuretaanvaht muudab pesa kohendamise talle lihtsamaks.

BARON ehk parun on Euroopa riikide pärilik auaste. Vanainglise keeles viitab see jõukale maaomanikule. Võimalda oma ustaval valvuril puhata aadlikule sobilikus uneasemes! 

Transpordivalik ostukorvis: suurused XXL ja 3XL ei mahu pakiautomaati. Vali transpordiks tarne KULLERIGA koju või tööle (pakid kuni 10kg).