Kaelarihm Fairy Tail Valley, DIY

Design It Yourself - lase valla Sinus peituv kunstnikuhing ja loo just Sulle meelepäraste värvitoonidega kaelarihm. 
Soovitud värvitoon(id) kirjuta ostukorvis "Tellimuse täpsustuse" alla.
Kaelarihma värv: ... 
Punutise värv:... (valikuline)   
Lisa ostukorvi
45 €
Kaela- ja jalutusrihmade kollektsioon Biothane'st, mida oleme kaunistanud meile nii omaste punutistega. Mis on Biothane? Oma väljanägemiselt nahka imiteeriv materjal, mis on kulumisele vastupidavam, kergemini puhastatavam ja kordades tugevam kui nahk. Samuti on see materjal saadaval väga erksates, tuhmumiskindlates ja sügavates värvides. Loe lähemalt Biothane'st SIIT.

Ole iseenda peremees ja Pablo Picasso! Just siin saad disainida endale meeldivat värvi kaelarihma. Leia valikus olevate värvide seast enda lemmik ja kui oled eriti julge, siis vali lausa kaks värvi - üks kaelarihma põhitooniks, teine esile tooma Eestimaist punutist. Kuna Sinu vahvaid värvivalikuid ei pruugi meil alati laos kohe olemas olla, luba meile palun 5 tööpäeva pikemat tarneaega  ♡ ♡ ♡ ...aitäh!

Ostes oma lemmikule Biothane materjalist kaelarihma, uuri alati tähelepanelikult, kas kaelarihm säilitab oma ümara kuju ka puhkeasendis. Kuna Biothane materjal on 2.5mm paksune ja oma olemuselt tihke, võivad paljud turul pakutavad valmistooted hoida tilgakujuliselt koera kaelast eemal. Lisaks sellele, et see pole silmale ilus, võib selline kaelarihm olla koerale ka ebamugav. Selleks, et kaelarihm saaks kaelas olles vabalt liikuda, peab see kogu oma ulatuses hoidma võrdset kaugust koera kaelast ehk olema ringikujuline.

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Meie kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga.