Kaelarihm Fairy Tail Valley, oranž

Õhtupäikesest oranžid liblikad lendamas rohukõrrelt kõrrele.
Lisa ostukorvi
40 €
Eestimaa looduse värvides kaela- ja jalutusrihmade kollektsioon Biothane'st, mida oleme kaunistanud meile nii omaste punutistega. Mis on Biothane? Oma väljanägemiselt nahka imiteeriv materjal, mis on kulumisele vastupidavam, kergemini puhastatavam ja kordades tugevam kui nahk. Samuti on see materjal saadaval väga erksates, tuhmumiskindlates ja sügavates värvides.  Loe lähemalt Biothane'st SIIT.

Vali Fairy Tail Valley soojade suvepäevade liblikatest inspireeritud oranž. Meie intensiivne ja rõõmsameelne oranž on silmapaistev, eristuv ja julge. See valik ei jää märkamata ei vaiksetel külateedel, päikeselises rannas ega Vanalinna värvikirevatel tänavatel. Kui soovid silma paista ja teistest eristuda, olete koos oma lemmikuga julged ja eestvedajad, siis Will Sniff'i poolt väljavalitud oranž on mõeldud just Sulle.   

Ostes oma lemmikule Biothane materjalist kaelarihma, uuri alati tähelepanelikult, kas kaelarihm säilitab oma ümara kuju ka puhkeasendis. Kuna Biothane materjal on 2.5mm paksune ja oma olemuselt tihke, võivad paljud turul pakutavad valmistooted hoida tilgakujuliselt koera kaelast eemal. Lisaks sellele, et see pole silmale ilus, võib selline kaelarihm olla koerale ka ebamugav. Selleks, et kaelarihm saaks kaelas olles vabalt liikuda, peab see kogu oma ulatuses hoidma võrdset kaugust koera kaelast ehk olema ringikujuline. 

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Meie kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga.